in

Tesla відкрила дві перші зарядні станції Supercharger в Африці

Tesla встановила дві станції швидкої зарядки електромобілів Supercharger в Марокко.

А це означає, що компанія офіційно виходить зі своїми продуктами на ринок Африки.

Як правило, Tesla перед виходом на будь-який світовий ринок спочатку створює зарядну інфраструктуру і відкриває сервісні центри, а вже потім починає продавати електромобілі. Це зовсім не значить, що в Марокко не було жодної Tesla, просто всі вони офіційно не обслуговувались, не мали доступу до оновлення програмного забезпечення і фірмової швидкої зарядки.

На сьогодні компанія встановила в країні два Supercharger.  Обидва знаходяться в готелях та, скоріш за все, були змонтовані для обслуговування європейських туристів, ніж для місцевого населення.

Перша станція знаходиться в готелі Onomo в Касабланці, а іншу встановили в Танжері, готель Al Houara. Кожна з них має чотири зарядки з максимальною потужністю в 150 кВт.

Зазначимо, що в Україні теж мають встановити станції Supercharger. Вперше країну було включено в мапу розвитку зарядної інфраструктури Tesla ще в грудні 2018 року. Однак за останніми даними українські власники американських електромобілів зможуть скористатись фірмовими зарядками не раніше 2022 року.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla дозволила заряджатись на фірмових станціях Supercharger електромобілям, які потрапили в ДТП і були відновлені після аварій. Раніше компанія заборонила це робити, чим не на жарт розлютила власників таких автівок.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобілі Audi вже приносять компанії прибуток, порівняний з автомобілями з ДВЗ

Додаток Android Auto запрацював в електромобілях Tesla: як його активувати – відео