in

Маск передумав: зарядні станції Tesla Supercharger в Україні з’являться не раніше 2022 року

Зарядні станції Tesla Supercharger, можливо, все ж таки з’являться в Україні. Але вже не в ті терміни, які було окреслено раніше.

Нагадаємо, про плани встановити електрозаправки Tesla в Україні стало відомо ще у грудні 2018 року, коли нашу країну було включено до мапи розвитку мережі Supercharger. Навіть Ілон Маск підтвердив інформацію щодо намірів компанії вже у 2019 році заряджати електромобілі по всій Європі “від Ірландії до Києва”.

Проте навіть після цього обнадійливого повідомлення дива не сталося – позначки про майбутні зарядні станції Tesla Supercharger в Україні з року в рік залишалися в розділі “Майбутні плани”.

Навіть на початку 2020 року, коли з’явилося повідомлення про вже вирішене питання встановлення цих станцій для заряджання електромобілів, хотілося до останнього залишатися оптимістом, але днями стало відомо, що справа залишиться обіцянкою ще мінімум до 2022 року.

На мапі Tesla Supercharger наразі дві сірі позначки на території України – autogeek.com.ua

“Як би не прикро було це визнавати, але в приватному листуванні співробітник компанії Tesla Стівен Альтман-Річер (з департаменту розвитку бізнесу) повідомив нам, що компанія не має намірів будувати в Україні зарядні станції Tesla Supercharger до 2022 року, незважаючи на плани зробити це значно раніше”, – повідомила Марина Китіна, експерт транспортних інновацій в Офісі реформ при Міністерстві інфраструктури України на круглому столі “Електромобілі Made in Ukraine: міф чи реальність?” за організації Федерації автомобільної галузі України та Київського міжнародного економічного форуму.

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK повідомляв про те, що Tesla встановила зарядні станції для електромобілів Supercharger у сусідній Польщі та навіть в Казахстані, де кількість електромобілів значно менша, ніж в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобілі Polestar 2 почали відключатись посеред дороги: компанія відкликає всю партію

Йдуть на рекорд: Segway зібрала понад 350 тисяч доларів на виробництво свого першого електроскутера