in

Коли вже в Україні: Tesla встановила понад 20 тисяч Supercharger по всьому світу

На створення світової «павутини» зарядних станцій Tesla Supercharger у американців пішло вісім років.

Компанія Tesla поділилася успіхами в сфері розвитку власної зарядної мережі: більше 20 тисяч зарядних станцій за вісім років. Цікаво, що, незважаючи на успіхи, встановити заявлені в кінці 2018 року 23 тисячі станцій Supercharger компанії так і не вдалося ні до кінця 2019 року, ні на листопад 2020-го.

Не з’явилися на карті й дві обіцяні «українські» станції, про які вперше заговорили ще у 2016 році. Нагадаємо, що в останнє їх відкриття було заплановано на перший квартал 2020 року і тоді мова йшла вже про три станції. За останньою інформацією, чекати відкриття Supercharger українцям доведеться, як мінімум, до 2022 року.

У кінці 2019 року зарядна мережа Tesla налічувала 15 тисяч Supercharger у 1 716 локаціях по всьому світу. У вересні 2020 року їх були 17.5 тисяч, а на цей момент – понад 20 тис. У жовтні-листопаді компанії вдалося встановити більше «суперчарджерів», ніж за перші дев’ять місяців 2020 року.

Однією з причин зривів термінів розширення мережі були проблеми з Supercharger V3. Розгортання зарядок третього покоління з подвоєною потужністю 250 кВт неодноразово відкладалося. З різних причин, першу таку станцію компанія ввела в дію тільки в червні 2019 року, на півроку пізніше, ніж планувалося. З огляду на те, що найпопулярніша модель – Tesla Model 3 – підтримує цю потужність зарядки, для компанії впровадження Supercharger V3 було надважливим.

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK повідомляв про те, що Tesla Model 3 стала найпопулярнішим електромобілем усіх часів за кількістю проданих авто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Акційна пропозиція: Embraer запропонував до свого літака ексклюзивне купе Porsche 911 в унікальному оздобленні

Що німцю Porsche – росіянину Monarch: новий електромобіль за 4,4 млн рублів виявився дуже схожим на штутгартську автівку