in

Працює чотири дні на тиждень: в США представили автономний вантажний електромобіль Einride

Автономна вантажівка Einride на електротязі віднедавна працює чотири дні на тиждень на заводі General Electric (GE) в Селмері, штат Теннессі, і є частиною ряду змін, спрямованих на підвищення автоматизації підприємства.

Співробітники підприємства GE у Селмері, штат Теннессі, почали використовувати унікальну автономну вантажівку. Новинка виготовлена шведською компанією Einride і є початком автономної революції на фабриці побутової техніки.

Безпілотна вантажівка перевозить вантажі із фабрики до її складу. У компанії кажуть, що машина використовується до семи разів на день з понеділка по четвер.

“Впровадження автономного авто допомагає нам зменшити викиди, дозволяючи нашим співробітникам зосередитися на важливих завданнях. Також новинка усунула деякі з найскладніших ергономічних завдань, таких як підйом, чи вивантаження товарів, а також відчіплення причепів”, – сказав Гаррі Чейз, директор із виробництва GE.

Незважаючи на те, що відстань між будівлями невелика, лише 480 метрів, а всі дороги знаходяться в приватному користуванні, це перше регулярне використання нового автономного електромобіля. Однак GE і Einride співпрацювали й раніше.

Ще у 2021 році попередній прототип вантажівки працював у закритому приміщенні в штаб-квартирі GE Appliance. Через рік у Селмері відбулося перше пілотне випробування безпілотної електричної вантажівки на громадських дорогах у США. Компанії кажуть, що наслідки цього проекту виходять за рамки вантажних перевезень.

“Наше партнерство з Einride у Селмері відображає наш еволюційний підхід до робототехніки та технологій автоматизації. Ми переходимо від впровадження одноразових рішень для вирішення різноманітних проблем до створення сумісності між системами, які можуть створити послідовність і оптимізувати процеси на наших заводах і в усьому ланцюжку постачання”, – додав Чейз.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі DS отримали підтримку ChatGPT.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відтепер лише гібриди: оновлений седан Toyota Camry показали офіційно

На чверть більше, ніж планували: Ford розширює власну мережу зарядних станцій BlueOval до 106 000 пристроїв