in

На чверть більше, ніж планували: Ford розширює власну мережу зарядних станцій BlueOval до 106 000 пристроїв

Ford поділився оновленими планами розвитку власної зарядної мережі для електромобілів BlueOval у Північній Америці. Як повідомляється, вона буде на 25% більшою, ніж передбачалося спочатку.

За новими даними, загальна кількість зарядних пристроїв перевищить 106 000 одиниць. У цю кількість увійдуть 10 000 зарядних пристроїв від трьох нових постачальників: Blink, Francisco Energy та Red E. У тому числі 550 нових швидкісних зарядних пристроїв постійного струму.

Але значне зростання кількості швидкісних терміналів постійного струму очікується з початку 2024 року. При цьому близько 11800 станцій швидкої зарядки стануть частиною мережі BlueOval Charge Network.

Ford також заявив, що додасть до своєї мережі понад 15 000 зарядних пристроїв Tesla Supercharger. Тоді як у попередньому прогнозі, озвученому у травні цього року, йшлося про 12 000 одиниць.

Ford став першим великим автовиробником, який оголосив про угоду з Tesla. З весни 2024 року відкриє власникам електромобілів бренду доступ до мережі Supercharger. Поповнювати батареї вони зможуть через адаптер, який з’явиться на веб-сайті аксесуарів Ford на початку наступного року. А з появую електромобілів другого покоління у 2025 році «теслівський» порт NACS увійде до стандартної комплектації.

Як раніше повідомляв Autogeek, Ford скорочує виробництво електричного F-150 Lightning заради бензинових пікапів.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Працює чотири дні на тиждень: в США представили автономний вантажний електромобіль Einride

Новий Opel Vivaro матиме водневу та електричну версії із запасом ходу 350 км і цифровий салон