in ,

Понад 1000 км без підзарядки: електромобіль Aion LX Plus отримав рекордний запас ходу

Батарея кросовера заряджається до 80% ємності лише за 8 хвилин.

Офіційний дебют кросовера Aion LX Plus відбудеться 19 листопада на автосалоні у Гуанчжоу. Новинка пройшла реєстрацію у Міністерстві промисловості та інформаційних технологій Китаю та вже найближчим часом з’явиться за межами Китаю.

Новий кросовер стане шостою моделлю китайського електричного суббренду Aion, який належить Guangzhou Automobile Corporation. У цю «шістку» входять стандартний LX та нещодавно представлений Aion V Plus, модернізована версія Aion V з підтримкою технології надшвидкісної зарядки, що дозволяє поповнити заряд за 5 хвилин на 200 км шляху.

Aion LX Plus укомплектують акумуляторним блоком ємністю 144,4 кВт•год, який за тих же розмірів, що й у актуального LX, забезпечить запас ходу 1009 км у вимірювальному циклі NEDC. Для порівняння, базовий LX здатен проїхати на одному заряді батареї 650 км.

Із зарядною системою версії 6С батарея кросовера заряджається від 0 до 80% ємності за 8 хвилин, а від 30 до 80% – менше ніж за 5 хвилин. За даними Aion, технологія анодних комірок GAC Ion із губчастого кремнію дозволила створити батареї на 20% менші та на 14% легші від аналогів.

Також фахівці Aion розробили швидкісний зарядний пристрій потужністю 480 кВт. Надалі компанія панує створити у Китаї цілу мережу таких зарядних станцій, але наразі така станція лише одна. Вона встановлена у Гуанчжоу.

Як раніше повідомляв Autogeek, китайська GAC Group розробила водневий двигун внутрішнього згоряння.

За матеріалами: Electrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий електромобіль Kia EV9 виявився не таким, як очікували: що показали на презентації

Амбітна ціль: США повністю відмовляться від автомобілів з ДВЗ до 2035 року