in ,

Рекордний запас ходу за 72 000 доларів: електрокросовер GAC Aion LX Plus надійшов у продаж

Продажі електромобіля з запасом ходу понад 1000 км стартували у Китаї.

На ринку GAC Aion LX Plus доступний у чотирьох модифікаціях. Топова версія Performance укомплектована двомоторною силовою установкою потужністю 734 к.с., яка дозволяє прискорюватися від 0 до 100 км/год лише за 2,9 секунди.

Ємність представленого компанією у квітні минулого року кремнієвого акумуляторного блоку складає 144,4 кВт•год. Щільність зберігання енергії батареї – 205 Вт•ч/кг. Важить батарея трохи більше 700 кг.

Заявлений запас ходу – 1008 км у китайському вимірювальному циклі CLTC. За заявою виробника, GAC Aion LX Plus – найдальнобійніший серійний електромобіль у світі.

Заряджати батареї власники кросоверів зможуть від фірмових станцій нового покоління потужністю 480 кВт. Із зарядною системою версії 6С батарея кросовера заряджається від 0 до 80% ємності за 8 хвилин, а від 30 до 80% – менше ніж за 5 хвилин. 

У просторі кросовер орієнтується, використовуючи систему лідарів, встановлених на даху та боковинах автомобіля. Також в арсеналі Aion LX Plus 35 різних сенсорів та обчислювальна система для автономного водіння потужністю 200 Tops.

На китайському ринку електрокросовер коштує від 72 000 доларів.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія GAC Aion розробила нову технологію швидкісної зарядки електромобілів.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Український ринок електромобілів демонструє невпинний ріст: кількість реєстрацій за місяць вперше перевищила позначку у 900 одиниць

Українці на ралі «Дакар»: команда Київського АвтоМотоКлубу пройшла екватор міжнародного змагання