in

80% за 8 хвилин: компанія GAC Aion розробила нову технологію швидкісної зарядки електромобілів

У Китаї розробили технологію швидкісної зарядки акумуляторів електромобілів – 8 хвилин до 80% ємності.

Китайська компанія з виробництва електромобілів GAC Aion, яка належить GAC Group, представила технологію швидкісної зарядки, що дозволяє поповнювати батареї зі швидкістю порівняною з заповненням баку бензином. Як повідомив Electrek, роботу зарядної системи у двох версіях – 3С і 6С – китайці продемонстрували на Дні технологій 27 липня.

При використанні версії 3С батарея електромобіля заряджається від 0 до 80% ємності за 16 хвилин, а від 30 до 80% – за 10 хвилин. Більш потужна версія 6С дозволяє поповнювати заряд до 80% ємності за 8 хвилин та за 5 хвилин – від 30 до 80%.

Демонстрація технології показала, що потужність зарядки акумулятора при 80-відсотковому заряді досягає 481 кВт. Батарея ємністю 35,1кВт•год при напрузі 856,6 В та струмі 562,8 А зарядилася за 4 хвилини.

Як стверджують у GAC Aion, такі високі показник не повинні вплинути на батарею електромобіля. Навіть після року зарядки від пристрою 6С при кімнатній температурі батарея зможе забезпечити пробіг до 1 000 000 км.

Роботу своєї зарядки китайська марка продемонструє у вересні цього року на прикладі анонсованого на початку 2021 року кросовера Aion V з гафреновой батареєю. Дебютний показ відбудеться одразу в двох версіях – версії 3С з дальністю ходу 500 км та версії 6С з запасом ходу 1000 км.

Як раніше повідомляв Autogeek, електрокросовер GAC Aion LX отримав містку кремнієву батарею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

CATL презентували перше покоління електромобільних батарей з найкращими показниками роботи в мороз

300 км за 20 гривень: в Україні побудували суперекономічний електромотоцикл