in

Український ринок електромобілів демонструє невпинний ріст: кількість реєстрацій за місяць вперше перевищила позначку у 900 одиниць

У грудні 2021 року кількість реєстрацій автомобілів на електротязі за місяць вперше перевищила позначку у 900 одиниць – 928 легкових електромобілів, що у півтора рази більше, ніж роком тому, і на 7,7% більше за результати листопада.

Про це свідчать дані Федерації автопрому України.

Всього протягом минулого року було зареєстровано 8541 легкових електромобілів, що на 18,9% перевищило результати попереднього року. При цьому частка нових електромобілів зросла до 14,2% (роком раніше показник склав 8,9%).

Що ж стосується трійки лідерів на українському ринку електромобілів, то вона залишилася незмінною – Nissan, Tesla та Chevrolet. Разом вони утримують 55% ринку.

Варто зазначити, що майже усі бренди наростили продажі, крім Tesla та Kia. Так, Audi збільшила продажі вдвічі, що дозволило увірватися у десятку лідерів на 7 сходинку.

А от Fiat в ТОП-10 утриматися не зміг – за підсумками 2020 року компанія займала четверте місце, а за підсумками 2021 посіла 12 позицію.

Як раніше повідомляв Autogeek, Україна має можливість допомогти Європі у сфері виробництва акумуляторів для електромобілів.

За матеріалами: fra.org.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електрофургон Mercedes-Benz EQV перетворили на «будинок на колесах» з двоспальним ліжком та кухнею з плитою

Рекордний запас ходу за 72 000 доларів: електрокросовер GAC Aion LX Plus надійшов у продаж