in ,

Перша гонка Formula E у Нью-Йорку: Жан-Ерік Вернь став другим і вивів DS TECHEETAH на перше місце у командному заліку

Перший E-Prix уїк-енду в Нью-Йорку повністю змінив позиції на верхніх рядках турнірної таблиці Чемпіонату світу ABB FIA Formula E. Зайнявший друге місце, Жан-Ерік Вернь повернувся на третє місце в заліку пілотів, відставши від лідера всього на 4 очки. Що ще більш важливо, набрані очки вивели DS TECHEETAH на перше місце в турнірній таблиці команд. Від найближчого суперника команду відділяли 4 очки.   

10 липня був гарним днем для французького гонщика, якому вдалося закріпитися в першому рядку стартової сітки завдяки другому результату кола в сесії Super Pole. Жан-Ерік Вернь зберігав цю позицію протягом всієї гонки, входячи до четвірки лідерів. Його атака на лідера на заключній фазі гонки була успішною, але у запалі боротьби обох суперників обійшов Максиміліан Гюнтер.

Для Антоніу Фелікса да Кости перегони видалися більш складними, зокрема дуже важкими виявилися обгони. Пройшовши кваліфікацію 13-м, діючий чемпіон отримав удар ззаду на першому колі й не зміг вирватися з групи середньої сітки. Фінішну лінію він перетнув десятим. Пілот з Португалії на даний час займає 5 місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідера на 12 очок.

Не зважаючи на те, що траса у Брукліні була жирною та вологою після дощу, який пройшов ввечері, напередодні перегонів, DS E-TENSE FE21 показала гарну швидкість.

«Я кваліфікувався другим й фінішував другим, це була гарна гонка, але я відчуваю, що міг проїхати краще. Проте, я дуже задоволений очками й поверненням у чемпіонат. А тепер давайте зосередимося на завтрашній гонці та постараємося принести додому максимум очок», – сказав Жан-Ерік Вернь, (фінішував другим), після першого дня етапу Formula E у Нью-Йорку. 

Антоніу Фелікс да Коста оцінив свій результат так: «Сьогодні був важкий день, але я цілком задоволений ходовими якостями машини. Кваліфікація пройшла нормально, враховуючи групову ситуацію, але в гонці нам не вистачило темпу, необхідного для атаки та вирівнювання позицій. Ми закінчили практично з того місця, звідки почали. Я впевнений, що завтра ми зможемо домогтися більшого».

 «Ми приїхали в Нью-Йорк з однією метою: повернутися на вершину чемпіонату команд. Очевидно, старт в групі 1 ускладнив життя Антоніу, але він гарно провів кваліфікаційну сесію, хоча у гонці зробив не так багато, як хотілося б. Жан-Ерік Вернь в групі 2 виконав гарну роботу, щоб посісти перше місце й зайняв приголомшливе друге місце, яке повернуло нас на вершину турнірної таблиці команд», – прокоментував успіх команди керівник DS TECHEETAH Марк Престон

«У ці вихідні ми беремо участь в гонках на одній з найбільш знакових трас FE, й ми беремо участь в фінальному відрізку сезону під тінню Статуї Свободи. Траса Нью-Йорка з її вибоістою поверхнею та різкими переходами, які створюють захоплююче видовище для вболівальників,типова для Формули Е. Завдяки гарному колу Super Pole, Жан Ерік Вернь вийшов у перший ряд, та, як і очікувалося, гонка була запеклою, і Вернь фінішував другим після кількох напружених заїздів. Він набрав багато балів, що дозволило DS TECHEETAH повернути лідерство у чемпіонаті. Завтра у нас буде ще одна гонка та ще одна можливість підтвердити позитивну тенденцію», – сказав директор автоспортивного підрозділу DS Performance DS Томас Шевaхер напередодні другого турніру E-Prix в Нью-Йорку 11 липня. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Виробник кондиціонерів Daikin розробив холодоагент, що збільшує запас ходу електромобілів на 50%

Китай заборонив Tesla передавати інформацію з електромобілів до штаб-квартири у США: у чому справа