in ,

Бренд DS Automobiles побореться за третє чемпіонство у гонках серії Formula E

Бренд DS Automobiles та партнерська команда DS TECHEETAH представляють найновіший болід DS E-TENSE FE21, який візьме участь у восьмому сезоні гоночного світового чемпіонату ABB FIA Formula E World Championship. Дворазовий чемпіон Formula E Жан-Ерік Вернь (четвертий та п’ятий сезони) та чемпіон шостого сезону Антоніо Фелікс да Кошта залишаються з командою DS TECHEETAH у ролі офіційних заводських пілотів. Запуск нового сезону гоночної серії відбудеться офіційними попередніми тестами, що пройдуть у Валенсії з 29 листопада по 2 грудня 2021 року.

 

Команда DS TECHEETAH вирушає підкорювати нові вершини чемпіонату ABB FIA Formula E World Championship з новим болідом – DS E-TENSE FE21: новинка вперше демонструється в кінці листопада, під час шейкдауна (короткого проїзду) на трасі Алес (Alès circuit) у Франції.

Новий автомобіль отримав чорно-золоту ліврею (зовнішнє оформлення гоночного боліда), створену дизайнерами Бренду DS Automobiles у фірмовій студії DS DESIGN STUDIO PARIS. А головними ведучими презентації стали знамениті гонщики, які зберігають за собою статус офіційних пілотів команди – француз Жан-Ерік Вернь, володар двох чемпіонських титулів у 2018 та 2019 роках, а також чемпіон 2020 Антоніо Фелікс да Кошта з Португалії.

Після вражаючих спільних успіхів – два подвійні титули (для команди та пілотів) у сезонах 2018/2019 років. та 2019/2020 рр. гоночної серії Formula E – Бренд DS Automobiles та команда TECHEETAH раді продовжити свою співпрацю у восьмому сезоні з новою структурою. Марк Престон стає виконавчим директором TECHEETAH, а Томас Шевоше, директор підрозділу DS Performance, також візьме на себе роль директора команди..

Томас Шевоше (Thomas Chevaucher), директор підрозділи DS Performance та директор команди DS TECHEETAH:

«Ця нова організація жодним чином не впливає на нашу головну мету – здобути якнайбільше перемог і якомога більше чемпіонських титулів. Завдяки новій організаційній структурі, ми будемо приділяти ще більше уваги можливостям конкуренції, ніж будь-коли раніше. А це саме те, що зараз дійсно важливо для колективу DS TECHEETAH та Бренду DS Automobiles».

Марк Престон (Mark Preston), виконавчий директор команди TECHEETAH:

«Автоспорт – це більше, ніж технічні аспекти. Це командна робота різних людей та підрозділів для однієї перемоги. Я вважаю, що для створення міцного майбутнього команди TECHEETAH зараз дуже вдалий момент – ми маємо зосередити свої зусилля на майбутньому зростанні команди та досягненні нових успіхів у перегонах Formula E».

Беатріс Фуше (Béatrice Foucher), генеральний директор Бренду DS Automobiles:

«Участь Бренду DS Automobiles у гонках Formula E є важливою частиною нашої стратегії електрифікації, яка веде до встановленого плану – виробництво лише 100% електромобілів уже з 2024 року. Сильні якості всіх співробітників підрозділу DS Performance стали основою завоювання двох подвійних чемпіонських титулів два роки поспіль, а також дали дев’ять разів перемогти нашим гоночним електромобілям другого покоління – чого не вдалося нікому іншому. Ми використовуємо гонки Formula E як лабораторію, де можна напрацьовувати унікальні «ноу-хау» і потім переносити їх у наші серійні моделі E-TENSE. І ми хочемо далі брати участь у розвитку цього 100% електричного чемпіонату, щоб зміцнити репутацію Бренда DS Automobiles на кожному континенті планети і в кожній новій країні, де проходить новий гоночний етап».

Антоніо Фелікс да Кошта (António Félix da Costa), чемпіон шостого сезону гоночної серії Formula E:

«Це дійсно захоплююча пора року! Наша спільна співпраця з інженерами та механіками команди дарують максимальні шанси виграти нові гонки та завоювати нові чемпіонські титули! Я з нетерпінням чекаю на можливість повернутися до перегонів разом з командою, яка через три роки спільної роботи здається мені вже сім’єю».

Жан-Ерік Вернь (Jean-Éric Vergne), чемпіон гоночної серії Formula E четвертого та п’ятого сезонів:

«Я дуже радий провести ще один сезон із командою. Ми багато працювали протягом кількох місяців над покращеннями, і тепер максимально зацікавлені в тому, щоб наступного року продовжити наші успішні виступи: з того місця, на якому ми зупинилися – і далі лише вгору! Тому я з нетерпінням чекаю на старт змагань. І ми зробимо все, щоб цей сезон став нашим найкращим виступом у перегонах. Formula E».

З моменту запуску нового сезону команда DS TECHEETAH вирушить на офіційні попередні тести до Валенсії (Іспанія), які проходять у період з 29 листопада по 2 грудня 2021 року. Потім машини будуть відправлені до Дірії (Саудівська Аравія) на першу гонку восьмого сезону, яка відбудеться 28 січня 2022 року.

Нагадаємо, що Бренд DS Automobiles досягнув численних успіхів за час своїх виступів у гонках серії. Formula E: 

– 73 гонки;

– 4 чемпіонські титули;

– 14 перемог;

– 37 подіумів;

– 17 поул-позицій;

– 12 найшвидших кіл;

– 57 суперпоулів.

Дізнайтесь більше про Бренд на офіційному сайті DS Automobiles в Україні: стиль «французької розкоші», унікальні інновації та технології, актуальні автомобілі та електрифіковані версії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Тиха доставка: мережа “Сільпо” почала експлуатацію українських електромобілів Konyk

Електромобіль Hyundai IONIQ 5 визнано “Автомобілем 2022 року” в Німеччині