in

Китай заборонив Tesla передавати інформацію з електромобілів до штаб-квартири у США: у чому справа

Уряд КНР має намір створити закриту систему «інтернету транспорту».

Міністерство промисловості та інформатизації КНР (MIIT) «рекомендувало» мобільним провайдерам, операторам сервісів, виробникам електронних компонентів та органам місцевого управління посилити контроль за забезпеченням інформаційної безпеки систем «інтернету транспорту» (IoV). Про це повідомила DigiTimes.

Зокрема, під заборону потрапила передача даних компанією Tesla, зібраних сенсорами електромобілів американської марки про китайських користувачів до штаб-квартири у США. Аналогічна схема буде застосована й до інших міжнародних компаній-постачальників електромобілів на китайський ринок.

Паралельно з цим MIIT просуває ідею розробки та виробництва електромобілів всередині країни та всіляко заохочує використання місцевих «автомобільних» операційних систем, наприклад – HarmonyOS від Huawei Technologies.

Нагадаємо, що влада КНР звинуватила Tesla в тому, що електромобілі компанії використовуються для шпигунства у Китаї. Зокрема, китайські військові заборонили автомобілі Tesla на своїх об’єктах. Виконавчому директрору Tesla Ілону Маску навіть довелося завіряти китайську владу в тому, що для компанії «дуже важливо зберігати конфіденційність будь-якої інформації». Про це він сказав, виступаючи по відеозв’язку на форумі розвитку Китаю у березні 2021 року.

Як раніше повідомляв Autogeek, китайські міста влаштували одне іншому “війну” за автомобільний бізнес Xiaomi.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Перша гонка Formula E у Нью-Йорку: Жан-Ерік Вернь став другим і вивів DS TECHEETAH на перше місце у командному заліку

Український суд визнав електросамокат транспортним засобом і призначив водієві стягнення у 127 000 грн