in

Летить пустелею: електричний пікап Alpha Wolf показали на відео

Компанія Alpha Motor Corp представила свій електричний пікап Wolf ще у 2021 році. До недавно не було відомо, чи стане позашляховик серійною моделлю. Але у новому відео автовиробник продемонстрував прототип пікапа Alpha Wolf, що їде пустелею, та – головне – назвав його технічні характеристики.

Alpha повідомляє, що Wolf буде доступний із приводом на задню, або обидві осі. Електромобіль Залежно від модифікації, пікап приводиться у рух від акумулятора ємністю 65-85 кВт*год та оснащений електромотором потужністю 285 к.с. Заявлено, що у більш “дальнобійному” варіанті електромобіль матиме запас ходу у 442 км. Машина масою 1360 кг зможе розганятись з місця до 100 км/год за 5,8 секунди.

Цікаво, що модель поєднує у собі дизайн класичного американського пікапа 70-80-х років та доволі сучасний електромобіль. Ціни на Wolf варіюються в діапазоні від 36 000 до 46 000 доларів, залежно від версії. Однак, враховуючи безліч невідомих і плинність планів Alpha Motor Corp., варто сприймати стартову ціну з часткою скептицизму.

“Ми вважаємо, що електромобілі мають бути не лише технологічними, а й знаходити відгук у серцях наших клієнтів. Наша філософія “Рух, що активується серцем” лежить в основі кожного рішення, яке ми приймаємо, від проектування до виробництва та обслуговування клієнтів”, – заявили у Alpha Motor Corporation.

На жаль, на сьогодні нічого не відомо про те, коли саме почнеться виробництво пікапа. Раніше повідомлялось, що “Альфа” планує розпочати серійно виробництво машин цього року, але з того часу цю заяву було переглянуто. Не виключено, що підготовка до запуску може тривати ще три-п’ять років.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Sony та Honda спільно випустять електромобіль за понад $100 000.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Нові електромобілі Subaru можуть отримати батареї нового покоління від Panasonic

Майже без камуфляжу: електромобіль Porsche Macan EV знову помітили під час випробувань