in

Стало відомо, які електромобілі найбільше втрачають у ціні за 5 років: рейтинг

Електромобілі від Tesla мають як найвищий, так і найнижчий показник амортизації за 5 років серед авто на електротязі, при цьому Model S дешевіють найбільше, а Model 3 — довше інших тримають високу ціну.

Згідно з дослідженням iSeeCars, електромобілі є найменш вигідними транспортними засобами з точки зору збереження вартості, тоді як гібриди та пікапи найкраще зберігають вартість протягом 5-річного періоду.

Зазначається, що електромобілі найгірше зберігає свою вартість, та втрачають 49,1 відсотка за п’ять років. Пікапи та гібриди, у свою чергу, втрачають лише 35 та 37 відсотків відповідно.

Позитивним моментом для електромобілів є те, що в 2019 році електромобілі втратили в середньому 67,1 відсотка своєї вартості через 5 років. Тепер цей показник покращився на 18 відсотків і становить 49,1 відсотка.

Існує досить велика різниця між електромобілями (49,1%) і гібридами (37%). Аналітики це пояснюють тим, що не дивлячись на стимули, які фактично знижують ціну електромобіля ще до його придбання, вживані електромобілі завжди зазнавали більшого зношення, ніж еквівалентні бензинові автомобілі. Така залежність спостерігатиметься доти, доки споживачі не здобудуть впевненість у своїх довгострокових витратах на володіння електромобілів.

“Якщо ми подивимося на окремі електромобілі, то там також є досить великий розкид у відсотках амортизації за 5 років. Найкраще тримає свою ціну Tesla Model 3, а найбільше втрачає Model S”, – йдеться у дослідженні.

На думку аналітиків, покупці нових електромобілів повинні бути готовими до того, що протягом наступних 5 років їх транспортні засоби значно втратить свою вартість.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla виграє перший судовий процес в США щодо смертельної аварії з Autopilot.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Керуватимуться без рук: BMW запустить систему напівавтономного управління у Європі

Дешевше $35 000: Volkswagen анонсував новий електромобіль