in

Дешевше $35 000: Volkswagen анонсував новий електромобіль

Volkswagen планує представити новий та доступний електромобіль у Сполучених Штатах у найближчі роки за ціною до 35 тисяч доларів.

Рейнхард Фішер, старший віце-президент і керівник відділу стратегії Volkswagen Group of America, заявив на конференції Reuters Events Automotive USA 2023 у Детройті, що компанія планує створити електромобіль ціною менше 35 000 доларів. Нова, більш доступна модель може вийти на ринок через 3-4 роки.

На даний момент Сполучені Штати та Мексика розглядаються як можливі місця для виробництва нового електромобіля. Крім того, у Volkswagen також розглядають можливість локалізації збирання акумуляторів, щоб отримати право на стимули, пов’язані з акумуляторами, відповідно до Закону США про зниження інфляції 2022 року.

Через інфляцію майбутній електромобіль вартістю до 35 000 доларів насправді може бути еквівалентом сьогоднішнього авто вартістю 30 000 доларів. До того ж, заявлена ціна могла б стати меншою за рахунок федерального податкового кредиту у розмірі 7 500 доларів.

Лише час покаже, якою буде нова електрична модель німецького автовиробника, і чи буде вона базуватись на майбутній платформі MEB Entry для невеликих автомобілів, менших за хетчбек ID.3.

Для порівняння зазначимо, що наразі доступний Volkswagen ID.4 початкового рівня стартує в США з роздрібною ціною від 38 995 доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volkswagen припинить продажі авто з ДВЗ у Норвегії з наступного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Стало відомо, які електромобілі найбільше втрачають у ціні за 5 років: рейтинг

Повний привід та гібрид: нова Toyota Camry дебютує вже 14 листопада