in

Залишилось менше 70 днів: Volkswagen припинить продажі авто з ДВЗ у Норвегії з наступного року

Volkswagen припинить продажі автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння в Норвегії вже з 2024 року, оскільки німецький автовиробник переходить виключно на продаж електромобілів.

Моделі Volkswagen, що продаються в Норвегії, імпортуються компанією Møller Mobility Group, і на початку цього місяця імпортер повідомив, що в грудні припинить прийом замовлень на легкові автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння в Норвегії.

Ті, хто стежив за автомобільними новинами в Норвегії, це повідомлення не здивує. У вересні доля продажів електричних та гібридних транспортних засобів сягнула 93% усіх продажів нових легкових автомобілів. Сам Volkswagen продав 102 000 електромобілів в Норвегії за останні 10 років і явно не бачить потреби пропонувати споживачам будь-які моделі з ДВЗ.

Найбільш продаваним електромобілем у Норвегії залишається Tesla Model Y: цього року було продано близько 20 202 одиниць. Відстає від Model Y Volkswagen ID.4 з результатом у 5832 продажів цього року, що трохи випереджає Skoda Enyaq з 4732 продажами. Серед інших популярних електромобілів в країні – Volkswagen ID.3 (2788 проданих авто, електричний ID. Buzz Cargo (2624 продажів) так ін. Загалом, електромобілі Volkswagen є найбільш популярними у країні.

Зазначається, що норвезький імпортер Volkswagen протягом тривалого часу готувався до переходу на електромобілі. Фактично, три роки тому він припустив, що зможе поступово відмовитися від усіх моделей з ДВЗ до 2023 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, колишній топ-менеджер Tesla та Rivian допоможе Volkswagen розробити ПЗ для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Згусток емоцій: електричне купе Toyota FT-Se показали офіційно

Замінить легенду MX-5 й працює на водні: Mazda представила двороторне гібридне купе Iconic SP