in

Замінить легенду MX-5 й працює на водні: Mazda представила двороторне гібридне купе Iconic SP

Mazda MX-5 є однією з найвідоміших і найулюбленіших моделей компанії. Новий концепт-кар Mazda Vision SP, представлений на Токійському автошоу 2023 року, дає уявлення про майбутнє моделі.

Зазначається, що з Vision SP Mazda прагнула створити елегантний і компактний спортивний автомобіль, який не тільки добре підходить для використання на спортивних трасах, але й зручний для щоденної експлуатації. Зазначається, що концепт оснастили двороторною силовою установкою.

Mazda Vision SP являє собою гібрид, що може працювати на водні, або ж синтетичному паливі. Окрім того, машину можна експлуатувати у виключно електричному режимі. Купе має силову установку потужністю 365 к.с.

Цікаво, що новинка може служити резервним джерелом живлення та забезпечувати родину достатньою електроенергією більше ніж на тиждень. Поки що не уточнюється, наскільки велика акумуляторна батарея встановлена на концептуальному авто, ані скільки електродвигунів використовує гібридна система.

Концепт Iconic SP має довжину 4180 мм, ширину 1850 мм, висоту 1150 мм і колісну базу у 2590 мм. Це означає, що новинка на 25 см довша за нинішню МХ-5.

“Mazda завжди вироблятиме транспортні засоби, які нагадуватимуть людям, що автомобілі — це справжня радість і невід’ємна частина їхнього життя”, – заявив президент і виконавчий директор Mazda Масахіро Моро під час презентації автомобіля.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mazda випустить 13 електрифікованих моделей до 2025 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Залишилось менше 70 днів: Volkswagen припинить продажі авто з ДВЗ у Норвегії з наступного року

Український стартап GO TO-U забезпечить зарядку електромобілів у Молдові: встановили три станції