in

Легендарний родстер Mazda MX-5 може стати електромобілем: подробиці

Mazda наразі вивчає можливість випуску компактного електричного родстера на заміну легендарному МХ-5. Зазначається, що у разі випуску електричної версії авто збереже концепцію та характер класичної моделі.

Керівник відділу розробки силових агрегатів Като Мацуе розповів про деякі дискусії, які ведуться у команді стосовно електрифікації культового родстера.

На питання стосовно випуску електричного родстера МХ-5, Мацуе сказав: “Це цілком можливо. Основними ринками для MX-5 є США, Європа та Японія. Японія трохи відстає, але попит на ринку змінюється в бік електрифікації. Тому ми повинні про це подумати”.

Мацуе також натякнув, що команда дизайнерів та інженерів Mazda все ще не має чітких часових рамок.

“До 2030 року всі наші продукти будуть електрифіковані. Тож це означає, що спортивний автомобіль не виходить за межі цієї цифри. Але зараз я не можу точно сказати, коли ми представимо електричну версію MX-5», – додав він.

За його словами, головним чинником, що стримує команду, є одна велика проблема багатьох електромобілів – це надлишкова вага.

“Зважаючи на темпи нашої розробки, сім років – це короткий термін. Я не очікую, що щільність ємності батарей стане в два-три рази більшою порівняно з поточною щільністю потужності. Звичайно, я очікую кращого, але не думаю, що це станеться”, – підкреслив топ-менеджер.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mazda випустить 13 електрифікованих моделей до 2025 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Один з перших випущених електропікапів Tesla Cybertruck продали за $400 000 на аукціоні

Nissan готує оновлений кросовер X-Trail: опубліковано перше фото