in

Японці здались: Mazda повертає функцію сенсорного керування мультимедіа

Компанія Mazda повертає функцію сенсорного керування для дисплею мультимедіа під час руху. Раніше на ходу керування покладалось суто на джойстик на трансмісійному тунелі, а керувати функціями інфотейменту, клікаючи на сам дисплей, можна було лише на стоянці.

З одного боку, власники Mazda стали залежними від ручки джойстика, особливо після багатьох років користування нею та розвитку відповідних навичок безперешкодного користування інформаційно-розважальною системою. З іншого боку, нові клієнти щоразу критикували поворотний контролер, описуючи його як заплутаний, незграбний і повільний.

Японський автовиробник вирішив поступитися своїм принципам, тож в оновленому CX-5 2024 модельного року знову можна користуватись сенсорним екраном під час руху.

10,25-дюймовий центральний дисплей, на якому працює Mazda Connect, все ще оснащений джойстиком, але Android Auto та Apple CarPlay тепер підтримують сенсорне керування. Іншими словами, ручка все ще там, але вам не доведеться нею користуватися, якщо ви покладаєтеся на Android Auto та Apple CarPlay для таких речей, як навігація, прослуховування музики, чи телефонні дзвінки.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mazda випустить 13 електрифікованих моделей до 2025 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Honda представила сітікар N-Box, електрична версія з’явиться через рік

Без автошколи: українцям дозволять самостійно готуватися до теоретичного іспиту – визначено терміни