in

Повний привід та гібрид: нова Toyota Camry дебютує вже 14 листопада

Японський автовиробник опублікував тизер нової Toyota Camry, світова презентація якої відбудеться вже 14 листопада. У тизері говориться, що Camry піднялася на нові висоти та авто вперше отримає повний привід.

Єдине тизерне зображення заднього ліхтаря супроводжувалось коротким текстом, у якому повідомляється, що “Toyota Camry підвищує до нових висот без компромісів”.

Чи може ця заява натякнути на майбутнє моделі у вигляді кросовера? Невдовзі ми дізнаємось, але ми вже бачили шпигунські знімки нової Camry, і навіть крізь маскування видно, що новинка зберігає традиційну форму седана та має окремий багажник.

Ми вже знаємо з попереднього тизера Camry, що новий седан отримає денні ходові вогні у стилі нового Prius. Також нове фрагментарне зображення японського авто дарує впевненість у тому, що новинка матиме привід на всі чотири колеса.

На жаль, поки що достовірно не відомо про силову установку новинки. Але можна спрогнозувати, що нова Camry може отримати бензиновий 2,5-літровий двигун потужністю 236, або 340 к.с., який вже встановлюється на Crown.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTОGEEK, Toyota випустила 300-мільйонний автомобіль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Дешевше $35 000: Volkswagen анонсував новий електромобіль

Євросоюз нарешті затвердив нові екологічні норми Євро-7: що змінилось