in ,

Як придбати вживаний автомобіль та не помилитися?

Вирішили придбати автомобіль та вже встигли приступити до його пошуку, скориставшись онлайн-сервісом OLX? Тоді ця стаття буде вам в нагоді. Як прийняти правильне рішення та не помилитися з покупкою зараз розповімо.

Вивчаємо вторинний ринок

Перш ніж приступити до активного пошуку, запитайте себе:

1. Для яких цілей мені потрібно авто – робочі поїздки чи розваги?

2. Як часто я ним користуватимусь та на які відстані їздитиму?

3. Скільки людей у ​​моїй родині чи скільки друзів я планую брати із собою у заміські поїздки на пікніки?

Автомобіль повинен виконувати лише ті завдання, які ви ставите перед собою щодня. Відповівши на запитання та встановивши критерії відбору, купити авто Волинь буде набагато простіше. Починайте вивчення ринку. Оберіть серед безлічі оголошень на сервісі OLX кілька марок авто, найбільш привабливих для вас, вивчіть пропозиції продавців, перегляньте фото та сформуйте уявлення про цінову категорію.

Ігноруйте оголошення, в яких ціна суттєво нижча від середньостатистичної, це можуть бути перекупники або шахраї. А якщо з’явилися питання до продавця або хочете домовитись про зустріч сміливо дзвоніть йому. У ході живого спілкування ви зможете дізнатися більше про автомобіль та домовитися про зустріч.

Огляд автомобіля

Обирайте ясний день без опадів, щоб краще розглянути всі вади. Зробіть кілька знімків, щоб надалі порівняти декілька варіантів. Якщо ви не маєте достатніх технічних знань у сфері авторемонту, запросіть спеціаліста. Він проведе огляд авто та вкаже на усі дефекти, що дасть вам можливість торгуватись з продавцем, знижуючи ціну, або зовсім відмовитися від покупки, якщо справи досить погані.

Попросіть продавця провести тест-драйв, це дасть вам змогу повною мірою оцінити автомобіль. І ще, не забудьте перевірити документи на транспортний засіб та пробити його по безкоштовних базах на предмет викрадення або накладення арешту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Nissan придумали, як використовувати вживані батареї від електромобілів на залізничному транспорті

Новий рекорд: румунський бюджетний електромобіль Dacia Spring зібрав 40 000 замовлень за 8 місяців