in ,

Новий рекорд: румунський бюджетний електромобіль Dacia Spring зібрав 40 000 замовлень за 8 місяців

1500 бронювань на Dacia Spring було оформлено протягом перших 4 годин після старту продажів.

Причиною такої популярності першого румунського електромобіля став низький цінник – 18 000 євро. З урахуванням державних субсидій румунам Dacia Spring обходиться всього у 10 000 євро. За інформацією InsideEV’s, 15 000 автомобілів із 40 000 замовлених вже доставлені власникам.

«З 40 000 замовлень за вісім місяців Spring є чудовим комерційним стартом. Роблячи електричну мобільність доступною для всіх, Spring приваблює як клієнтів, вже знайомих з брендом Dacia, так і більшість нових клієнтів. R-EVolution у русі!», – прокоментував досягнення електричного «первістка» марки директор з продажів та маркетингу Dacia Ксав’є Мартіне.

Dacia Spring доступний клієнтам Renault Group, до складу якої входить і румунська марка, в Італії, Франції, Румунії, Іспанії та кількох інших європейських країнах. З 12 березня до червня 2021 року компанія зібрала понад 16 000 замовлень. У наступні місяці кількість замовлень склада у середньому понад 5000 тисяч одиниць.

Поява в лінійці румунської марки електромобіля зробила її впізнаваною серед європейців. Зокрема, у Франції на Dacia Spring припало 8 із 10 продажів. У цій країні лізинг електромобіля (включаючи батарею) на термін понад 49 місяців з першим внеском у розмірі 7 114 євро коштує від 89 євро. Це гарна ціна за електромобиль здатний проїжджати до 305 км без підзарядки по місту та пропонувати комбінований запас ходу у 203 км при максимальній швидкістй 125 км/год.

Dacia Spring – це адаптований під європейські вимоги безпеки Renault City K-ZE, який продається в Китаї з кінця 2019 року. «Європейська» версія електромобіля укомплектована 45-сильним електродвигуном та батареєю ємністю 27,4 кВт•год.

Як раніше повідомляв Autogeek, Dacia презентувала новий логотип і емблему бренду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Як придбати вживаний автомобіль та не помилитися?

У новому фільмі “Людина-павук” супергерой їздитиме на електромобілі Hyundai Ioniq 5: опубліковано трейлер