in ,

Як продати битий автомобіль на вигідних умовах

Життя швидкоплинне… Зовсім недавно водій мріяв купити автомобіль, а тепер настав час його продати. І як би не намагався кожний із кваліфікованих автомобілістів притримуватись відомої приказки « тихіше їдеш, – далі будеш», всіх правил дорожнього руху, але в дорозі може статися все – аварія, поломка авто.

І часто при доволі серйозних дефектах, водій розуміє, що машину краще продати, ніж ремонтувати. Які подальші дії. Щоб продати битий автомобіль, люди намагаються діяти в різних напрямках:

  • спеціалізовані сайти з продажу аварійних машин. У числі переваг цього способу – формування конкурентної ціни, надійність угоди і мінімум дій з боку продавця. Серед недоліків – оцінка ТЗ проводиться без огляду за пропонованим фото, яке не завжди дає повне уявлення про стан автомобіля, що відлякує потенційних покупців. Організатори стягують комісійний збір з продажу, а для участі в торгах потрібно внести обов’язковий платіж.
  • В Україні одними з найбільших відомих лідерів продажу онлайн є «АвтоПортал» і «АвтоБазар». Щодня дошку оголошень купівлі / продажу уживаних автомобілів відвідує більше 70 000 чоловік Розмістивши оголошення про продаж машини на сайті, можна продати бите авто, але гарантії на швидкий результат немає.
  • Можна піти від зворотного і пошукати в мережі оголошення на кшталт «Куплю аварійний автомобіль». Однак і цей спосіб має деякі ризики –  можна нарватися на шахраїв або отримати неадекватно низьку ціну.
  • Розміщення оголошень у друкованих виданнях – варіант з сумнівними перспективами, адже нечисленна аудиторія газет і журналів в основному має похилий вік і не цікавиться темою продажу битих машин.

Тому пропонуємо більш дієвий спосіб без великої втрати вартості і витрати нервів швидкого продажу битої машини після ДТП: швидкий викуп автомобіля, наприклад компанією TOPVYKUP. Компаній, що швидко викуповують автомобілі, надзвичайно багато в Україні. Географія викупу велика: всі українські регіони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний кросовер BMW iX: що потрібно знати про новий баварський флагман

За рік роботи камери автофіксації порушень ПДР “заробили” майже 260 млн грн