in

Fisker засвітив фото нового електромобіля з тестів, але потім поспішив видалити знімок

Хенрік Фіскер показав новий електричний суперкар від Fisker.

Знімок засновник компанії опублікував в Twitter, але швидко свій допис видалив. Проте його вдалось зберегти.

Очевидно, фото було зроблено під час гідродинамічних тестів автомобіля.

“Перший аеротест та випробування притискної сили нашого електричного суперкара. Результат виявився дивовижним! Це в сегменті, якого сьогодні не існує, і крапка! Просто для фанатів. Незабаром видалю”, – написав Фіскер.

Більша частина машини прихована, але декілька речей все ж таки виділяються. З найбільш примітного – роздуті задні арки та дві окремі світлодіодні панелі на задній частині автомобіля. Також здається,  що модель матиме м’який відкидний верх.

Інформації про силову установку чи вартість електромобіля зараз немає. Так само не відомо, коли його запустять у виробництво, адже зараз всі сили Fisker зосереджені на випуску позашляховика Ocean, який у листопаді має піти на конвеєр.

Як раніше повідомляв Autogeek, Fisker оголосив ім’я свого сервісного партнера у Франції та Німеччині. Ним стала Bridgestone Group, яка забезпечуватиме післяпродажне та технічне обслуговування клієнтів Fisker у цих країнах.

По матеріалах: carscoops.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Через проблеми з базою МТСБУ в Україні зупинено продаж страхових полісів онлайн: що про це відомо

Випуск пікапів Bollinger B1 та B2 відкладено на невизначений термін: компанія вирішила зосередитися на комерційних автомобілях