in ,

Десять «електричних» відтінків: Nissan розкрив палітру кольорів електрокросовера Ariya

Електричний кросовер Nissan Ariya продемонструє нову палітру кольорів для електромобілів нового покоління.

Компанія Nissan створила «електричну» палітру кольорів для електромобілів нового покоління. Першим унікальну палітру першокласних та футуристичних відтінків продемонструє електричний кросовер Nissan Ariya.

Чотири однотонних та шість кольорів, що складаються з двох тонів, були ретельно підібрані з метою підкреслити преміальний стиль оформлення електромобіля, поява якого знаменує початок нової ери в дизайні електричних моделей Nissan. Серед них два абсолютно нових відтінки – Akatsuki Copper та Aurora Green, розроблені спеціально для Ariya.

Відтінок Akatsuki Copper символізує сяйво світанку, відображаючи початок нового образу бренду Nissan. Його металевий блиск посилений, щоб викликати асоціації з провідністю мідних проводів, та акцентувати увагу на передові технології, які використовуються при створенні електромобілів.

Колір Aurora Green повинен нагадувати «північне сяйво». Змішані в ньому відтінки переливаються від зеленого до пурпурного залежно від кута зору. Також до кузовної палітри електричного крос-купе увійшли відтінки Pearl Black та Pearl White, створені з використанням абсолютно нових пігментів, які додають кольорам більшого блиску та глибини.

Як підкреслили в компанії, яскрава палітра фарб – це засіб індивідуалізації Ariya, натхненний його передовим електричним силовим агрегатом, найсучаснішими системами зв’язку та новітніми системами допомоги при водінні.

Технологічні інновації були також застосовані для більш інтенсивного розвитку виробничої лінії з виготовлення фарб. Компанія Nissan впровадила фарбу на водній основі, що дозволяє проводити фарбування при більш низькій температурі, забезпечуючи одночасне забарвлення всіх частин автомобіля. Це оптимізує весь процес фарбування, знижуючи викиди вуглекислого газу у атмосферу на 25%.

Нагадуємо, що раніше Autogeek повідомляв про те, що електрокросовер Nissan Ariya отримав найкращі аеродинамічні показники за всю історію компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Воднемобілі не на часі: думка керівників Tesla та Volkswagen

На Одещині відкрили виробництво комплектуючих для електромобілів