in ,

Від полюса до полюса: електрокросовер Nissan Ariya підготували для екстремальної мандрівки

Екстремальний заїзд стартує у березні 2023 року в Арктиці.

Від Північного до Південного полюса японський електрокросовер Nissan Ariya поведе британський шукач пригод Кріс Ремсі. Разом зі своєю командою він подолає понад 27 000 км. Стартувавши в Арктиці, Ремсі проїде через Північну, Центральну та Південну Америку, а потім переправиться до Антарктиди. Перепад температури за весь час подорожі складе від -30⁰C до +30⁰C.

«Наша місія – показати, що електромобілі здатні долати найсуворіші умови – від лютих морозів на полюсах до жарких та вологих джунглів Південної Америки, й продемонструвати, що вони приносять задоволення від водіння, відповідаючи при цьому щоденним завданням простих водіїв у всьому світі. Це фантастика, що світовий бренд став партнером нашої експедиції», – сказав Кріс Ремсі.

Повнопривідний електрокросовер Nissan Ariya оснащений технологією управління всіма колесами e-4ORCE, що забезпечує плавність та стабільність ходу. Перш ніж вирушити у подорож між полюсами, автомобіль пройде модернізацію, яка включатиме допрацьовану підвіску та нові колеса. Це дозволить електрокросоверу впоратися з льодовиковими пейзажами, гірськими підйомами та пустельними дюнами.

Ця експедиція стане другою великою подорожжю Ремсі на електромобілі. Попередня відбулася у 2017 році. Тоді він на своєму Nissan Leaf взяв участь у Mongol Rally. Заїзд тривав 56 днів.

Як раніше повідомляв Autogeek, Nissan та Mitsubishi випустять дешевий електричний кей-кар.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volkswagen Passat підключили до розетки: шпигуни отримали перші фото

Tesla розробляє батарею, здатну працювати 100 років, але за певних умов