in

Через замикання та несправність двигуна: Nissan відкликає майже 10 000 електромобілів Ariya

Японський автовиробник відкликає майже 10 000 електричних кросоверів Nissan Ariya через наявність у електродвигуні стружки, яка може спричинити коротке замикання. Але, за словами компанії, простого оновлення програмного забезпечення має бути достатньо, щоб вирішити проблему.

Nissan має відкликати 9813 електромобілів Ariya, виготовлених у період з червня 2022 року по травень 2023 року, через несправність інвертора, яка могла призвести до відключення електродвигуна. Незважаючи на, здавалося б, серйозність проблеми, автовиробник вважає, що для її вирішення знадобиться лише оновлення програмного забезпечення.

Nissan вперше дізнався про потенційну проблему електричного кросовера в січні 2022 року, коли під час виробничих випробувань двигун Ariya вимкнувся під час руху на низькій швидкості. У період з лютого по квітень компанія глибше вивчала проблему, досліджуючи двигуни інших моделей Ariya. Було виявлено, що струмопровідна волокниста стружка з двигуна може іскрити, викликаючи замикання.

Коротке замикання не пошкоджує двигун, але спричинює відмову роботи інвертора. У той час Nissan вважав, що це рідкість і результат виробничого процесу. Однак цього року було виявлено, що проблема досить масова.

Якщо це станеться під час руху транспортного засобу на шосе, це може збільшити ризик аварії, тому Nissan запускає відкликання. На додаток до впровадження візуальної перевірки на наявність стружки в вузлі, автовиробник створив покращену технологію виробництва контролера інвертора.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Nissan Ariya отримає спортивну версію Nismo.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий електромобіль BMW iX2 з’явився у комп’ютерній грі Fortnite

Електромобіль для газонів: Honda показала автономного робота-газонокосарку