in

Новий електромобіль BMW iX2 з’явився у комп’ютерній грі Fortnite

BMW Group презентувала перший гейміфікований BMW iX2 Car Creator. Електричний кросовер, який лише тиждень тому дебютував у реальному світі, наразі доступний й у Fortnite.

Поїздити на BMW iX2 геймери зможуть віртуальним містом майбутнього з островом «Гіпнополіс», створеним баварською Групою. У ньому зібрані та гармонійно інтегровані у віртуальний світ найважливіші для бренду архітектурні пам’ятки: штаб-квартира компанії, відома як «Чотири циліндри», BMW Welt та Музей BMW. Тонкий фірмовий баварський стиль знайшов своє відображення у численних пасхалках та інших розважальних ігрових елементах.

BMW – перший бренд, який дає гравцям можливість персоналізувати цифровий автомобіль у Fortnite. Саме конструктор автомобілів є родзинкою відвідування «Гіпнополісу». Він дозволяє кожному гравцю спроєктувати новий BMW iX2 відповідно до своїх індивідуальних уподобань.

З 4 по 11 жовтня при запуску «Гіпнополісу» кросовер з’являтиметься у вигляді замаскованого прототипу, який гравці зможуть налаштувати за допомогою обмеженої палітри ігрових схем забарвлення, дисків або вмісту багажника. Код острова для входу у «Гіпнополіс»: 3541-0917-2429.

Як раніше повідомляв Autogeek, Skoda представила кросовер Kodiaq другого покоління.

За матеріалами: BMW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Покажуть вже наступного року: DS готує одразу три електромобілі

Через замикання та несправність двигуна: Nissan відкликає майже 10 000 електромобілів Ariya