in

Cadillac працює одразу над двома електричними седанами

Cadillac розробляє одразу два нових електричних седани, які, за інформацією інсайдерів, назвуть CT5 та CT6. Відомо, що новинки будуть продаватись не лише у Китаї, а стануть глобальними моделями автовиробника.

Неназваний працівник компанії на умовах анонімності повідомив, що нові седани матимуть динамічний дизайн з низьким спортивним силуетом, трохи схожим на новий Celestiq. Також зазначається, що нові седани будуть створені на модульній архітектурі Ultium Drive Motors та використовуватимуть тягові батареї з родини Ultium.

Ще у 2022 році президент GM Марк Ройс повідомив, у планах компанії є ціла родина нових седанів з “незвичним” профілем та електричною силовою установкою. Ймовірно, мова йшла якраз про машини, що зараз знаходяться у роботі.

Не виключено, що нові електромобілі від Cadillac можуть отримати нову платформу BEV Prime від американського виробника, більш преміальну версію платформи BEV3, яка вже використовується в Chevy Blazer EV і Equinox EV. Це також та сама платформа, яка може лягти в основу нового Corvette.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Cadillac представив електричний Escalade IQ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електрифікована класика: ефектний Jaguar E-Type перетворили на електромобіль

Електромобілі на олімпіаді: картинг може стати олімпійським видом спорту в Лос-Анджелесі