in

Яким міг бути Cadillac Escalade IQ: у General Motors опублікували ескізи електромобіля

Дизайнери General Motors опублікували пошукові ескізи того, яким міг би бути серійний електромобіль Cadillac Escalade IQ. Малюнки допомагають нам розрізнити бачення GM дизайну Escalade IQ і те, що зрештою вийшло.

Наприклад, передня панель на малюнках виглядає схожою на серійну версію, представлену цього тижня – вертикальні світлодіодні фари, решітка з підсвічуванням і нижній повітрозабірник на своїх місцях.

Хоча насправді силует змінився. На передсерійних ескізах зображено прямокутну задню частину, дуже схожу на позашляховики з ДВЗ. Один задній ескіз демонстрував L-подібні задні ліхтарі, а інший мав прості вертикальні світлові блоки, що тягнуться від даху до бампера. Окрім того, малюнки також продемонстрували спортивний задній бампер із двокомпонентними дифузорами.

Крім відмінностей, Escalade IQ виглядає вражаюче, а його дизайн, здається, є одою як його попередникам, так і його екологічному майбутньому. Він поділяє масштабовану платформу Ultium від GM зі своїми “родичами”, такими як Cadillac Celestiq, Chevrolet Equinox EV, Silverado EV і GMC Hummer EV.

Відомо, що електричний позашляховик отримає батарею ємністю понад 200 кВт*год, а запас ходу, оцінений GM, складе понад 700 км. Він буде виготовлятися на складальному заводі GM Factory Zero в Детройті.

Cadillac ще не оприлюднив усі специфікації, але зазначив, що стартова ціна машини становитиме близько 130 000 доларів. Це значно більше, ніж V8 Escalade, вартість якого починається від 80 795 доларів. Виробництво почнеться наступного літа, а перші серійні машини повинні дістатись до клієнтів до кінця 2024 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, на нових тизерах показали салон суперлюксового електромобіля Cadillac Celestiq.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Daihatsu показав концепт електричного фургона з іменем Vizion-F

McLaren готує заміну суперкару P1: електромобіль піде в серію до 2030 року