in

Електромобілі на олімпіаді: картинг може стати олімпійським видом спорту в Лос-Анджелесі

Електричний картинг увійшов до короткого списку нових видів спорту, які можуть бути додані у програму Олімпійських ігор в Лос-Анджелесі 2028 року.

Змагання на картах розглядається разом із бейсболом і софтболом, лакросом, брейкдансом, карате, кікбоксингом, сквошем, крикетом і флаг-футболом. За даними Reuters, офіційне рішення про те, які дисципліни будуть додані, очікується найближчими тижнями.

Хоча на Олімпійських іграх 2028 року можна з’явитись більше ніж один варіант, конкуренція є жорсткою. Такі види спорту, як бейсбол, карате та особливо крикет, мають широку міжнародну аудиторію.

Якщо перегони будуть обрані як один із видів спорту, доданих до Ігор у Лос-Анджелесі, цілком ймовірно, що формою автоспорту стане електричний картинг. Ця дисципліна раніше була представлена як демонстраційний захід на літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року в Буенос-Айресі, і з того часу FIA наполягала на її включенні.

Легко зрозуміти, чому керівний орган автоспорту може вибрати електричний картинг. Ці змагання потребують менше інфраструктури, ніж повнорозмірні гоночні автомобілі, і цей вид спорту відповідає духу аматорства Олімпійських ігор. Цікаво, що на Олімпійських іграх у Парижі 1900 року також брали участь автомобілі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, копію електричного пікапа Tesla Cybertruck зібрали з Lego за 18 годин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Cadillac працює одразу над двома електричними седанами

Лімітовану версію електромобіля Kia EV6 показали перед офіційним дебютом