in

Відео дня: копію електричного пікапа Tesla Cybertruck зібрали з Lego за 18 годин

Компанія LEGO пропонує кожному бажаючому запропонувати концепцію нової іграшки, і якщо вона сподобається користувачам, то піде у виробництво.

Так, на сайті LEGO IDEAS з’явилась пропозиція виготовити з кубиків електричну копію знаменитого електричного пікапа Ілона Маска Tesla Cybertruck.

Автор ідеї розповів, що Cybertruck ідеально підходить для LEGO. Із кубиків йому вдалось повністю зібрати пікап і квадроцикл Cyberquad.

Зараз у Cybertruck відкриваються лиш передня і задня кришки багажного відділення і він має розміри – 35,6 см x 15,2 см x 12,7 см. В кузов також може заїхати і квадроцикл, як це під час презентації показував Ілон Маск.

Найцікавіше, що копію електричного пікапа Tesla Cybertruck змогли зібрати з кубиків Lego всього за 18 годин. Ось, як це виглядає на прискореному відео.

Однак за допомогою кубиків різного розміру і форми можна детально виготовити інтер’єр автівки, зробити так, щоб відкривались пасажирські двері, порт для зарядки, рухалось кермо. Якщо ж іграшка отримає справжній електричний міні-мотор, то стане ще більш привабливою для покупців.

Щоб ця ідея стала справжнім набором, ентузіастам потрібно заручитись підтримкою 10 000 користувачів. І вони це на сьогоднішній день зробили!  10 000 людей сподобався Cybertruck з кубиків LEGO і тепер є шанс, що він може піти у виробництво.

Як раніше повідомляв Autogeek, власник американської компанії GTA Sheet Metal, яка займається поставками листового металу, Френк Саксенхаузен побудував для свого сина прототип пікапа Tesla Cybertruck. Міні-автомобіль зробили на базі електричного карту і він з легкістю зміг відбуксирувати Mercedes-Benz R-Class.

По матеріалах: ideas.lego.com.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Власники Renault зможуть керувати під’єднаними до інтернету об’єктами у будинку прямо з панелі приладів автомобіля

Mercedes презентував конкурента Tesla – електричний седан EQS