in

Відео дня: Перший тест-драйв Tesla Cybertruck залишив драйверів у захваті

Ілон Маск 21 листопада презентував перший електричний пікап Tesla Cybertruck і відразу ж дав гостям можливість проїхатись на ньому.

Маршрут був доволі короткий і пролягав по території заводу Space X, де і відбувався захід.

В салоні відразу впадає в очі мінімалістичний дизайн з незвичним кермом, великим екраном по центру замість звичної панелі приборів і скляними просвітами на даху.

Також Tesla дала своєму Cybertruck “голос”. Однак машина не отримала звук звичайного паливного мотору. Її звучання більш схоже на космічний корабель.

Все разом максимально наближає автівку до футуристичного кіберпанку, про якого Ілон Маск постійно говорить.

На один великий екран виводиться вся інформація про роботу автівки. В лівому верхньому куті екрану постійно показується швидкість, з якою рухається електромобіль.

Під час руху одна із груп на встановленому маршруті навіть помітила на узбіччі іще один електромобіль Ілона Маска – Roadster.

В цілому люди залишились задоволеними автівкою, особливо її прискоренням до 100 км/год. Прокладений маршрут дозволяв перевірити і це.

Як раніше повідомляв Autogeek, Ілон Маск неподалік від свого заводу Space X презентував давно обіцяний електричний пікап з футуристичним дизайном Cybertruck. Родзинкою автівки став не тільки його незвичний вигляд, а і матеріал, з якого виготовили кузов, – надтверда холоднокатана нержавіюча сталь, яку Маск використовував при виготовленні своїх ракет.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Автохимия Bardahl – надёжная защита ДВС при повышенных нагрузках

Характеристики Tesla Cybertruck порівняли із іншим пікапом Rivian R1T: який електромобіль кращий