in

Після офіційної прем’єри: електромобіль Cadillac Celestiq тестує незвичний спойлер

Cadillac представив флагманський Celestiq ще минулого року, але досі продовжує його тестування та випробування ряду нових функцій. Відомо, що виробництво новинки розпочнеться не раніше грудня. Це дає автовиробнику час для продовження тонкого налаштування електромобіля. На свіжих шпигунських знімках помітили випробування заднього активного складного спойлера у різних режимах.

Коли Cadillac представив Celestiq у жовтні минулого року, компанія заявила, що електромобіль матиме прогнозовану потужність 600 кінських сил, приблизний запас ходу у 480 км від батареї ємністю 111 кВт*год.

Cadillac нещодавно оголосив стартову ціну Celestiq – 340 000 доларів. Раніше цього місяця автовиробник почав інформувати потенційних власників про те, що вони можуть розпочати процес розробки своїх автомобілів, дозволяючи їм вибирати варіанти шкіри, дерева, вуглецевого волокна та інших матеріалів для персоналізації свого Celestiq.

Cadillac буде виготовляти Celestiq вручну в глобальному технічному центрі General Motors у Воррені, штат Мічіган. Це перший випадок, коли компанія будує серійний автомобіль на заводі з моменту його відкриття в 1956 році. Раніше цього року автовиробник оголосив, що побудує Cadillac House, де покупці зможуть налаштувати свої індивідуальні варіанти Celestiq.

Компанія заявила, що спостерігає високий попит на Celestiq з моменту його презентації минулого року. Компанія планує випускати не більше 500 екземплярів на рік. За словами представників компанії, промислові потужності з випуску новинки мають замовлення на півтора роки.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, на нових тизерах показали салон суперлюксового електромобіля Cadillac Celestiq.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Негативний досвід змусив власника електропікапа Ford F-150 Lightning завершувати поїздку на бензиновій Toyota

На черзі спортивний седан: Mercedes-Benz тестує новий електромобіль CLA