in

На черзі спортивний седан: Mercedes-Benz тестує новий електромобіль CLA

Компанія Mercedes-Benz  почала випробування електричного седана CLA. Відомо, що новинка матиме спільне шасі з класичним варіантом, оснащеним ДВЗ. Очікується, що авто покажуть вже у вересні, але спочатку у формі концепт-кару.

Щоб спростити модельний ряд, Mercedes скорочує кількість компактних автомобілів із семи до чотирьох. Одним із цих чотирьох автомобілів є CLA. Фотографи змогли “зловити” прототипи нового електромобіля під час тестування.

Хоча дослідний прототип сильно закамуфльований, ми можемо визначити, що перед нами саме електромобіль завдяки більш округлій формі передньої частини на та “глухій” решітці радіатора.

Ми також можемо розгледіти серійне освітлення автомобіля, яке представляє собою дві фари, з’єднані світлодіодною стрічкою. Внизу видно ледь помітні контури «решітки», хоча її точну форму визначити складно.

Mercedes може продовжити тенденцію дизайну своїх поточних моделей EQ — з решіткою радіатора та фарами, які з’єднуються в єдину форму. Або ж німецький автовиробник може віддати перевагу дизайну, подібному до концепцій Vision EQXX і Vision AMG, у яких решітка залишається окремим елементом дизайну від освітлення.

Очікується, що серійний електромобіль CLA з’явиться наступного року, хоча очікується, що однойменний концепт представлять вже у вересні на Міжнародному автосалоні в Мюнхені. Зазначається, що новинка буде працювати на платформі MMA. Вона ляже в основу багатьох майбутніх автомобілів Mercedes. Цікаво, що архітектура розроблена таким чином, щоб бути сумісною як з авто з ДВЗ, так і з електричними силовими агрегатами.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mercedes-Benz запустили цікаву підписку для власників автомобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Після офіційної прем’єри: електромобіль Cadillac Celestiq тестує незвичний спойлер

Електромобіль Mercedes-Benz EQE отримав інноваційну систему паркування: як працює