in

Cadillac знову переносить запуск інноваційної системи Ultra Cruise: названа нова дата

Офіційний запуск інноваційного комплексу технологій допомоги водієві General Motors Ultra Cruise було відкладено. У розмові зі ЗМІ на семінарі з систем водіння без рук представники компанії визнали, що цього року Ultra Cruise не стане серійним та не з’явиться на Cadillac Celestiq.

Автовиробник заявив, що Ultra Cruise буде представлено десь у 2024 році, коли компанія буде впевнена, що настав час безпечно використовувати систему. Очікується, що виробництво Celestiq почнеться наприкінці цього року.

Як і Super Cruise, Ultra Cruise є допоміжною системою керування автомобілем другого рівня, яка все ще вимагає від водія відповідальності за безпечне керування автомобілем. Однак він відрізняється від Super Cruise тим, що може працювати на більшості доріг з твердим покриттям у Сполучених Штатах.

Система спирається на понад 20 датчиків, LiDAR, радари та камери. Ці системи контролюються новою комп’ютерною системою та налаштуваннями уваги водія, які також відстежують, чи уважний водій за кермом. Однак GM визнає, що погана погода та кругові перехрестя все ще є проблемою для технології, яка, як стверджується, працює в 95% усіх дорожніх ситуацій.

Джейсон Дітман, головний інженер General Motors, раніше казав, що стратегія компанії щодо таких систем, як Ultra Cruise, полягає в їх безпечному впровадженні.

“Глибоке знання того, на що здатний Ultra Cruise, разом із детальним зображенням, яке надають його датчики, допоможе нам зрозуміти, коли можна ввімкнути Ultra Cruise, а коли передати керування назад водієві. Ми віримо, що послідовна, чітка робота може допомогти зміцнити довіру водіїв до Ultra Cruise”, – зазначив він.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, на нових тизерах показали салон суперлюксового електромобіля Cadillac Celestiq.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У Європі оголосили ціни на електричний кросовер Honda e: Ny1

У США розпочались продажі електричного кросовера Chevrolet Blazer: названо ціни