in

BMW, Ford і Honda створять компанію, що допоможе електромобілям ділитись електроенергією: подробиці

BMW, Ford і Honda анонсували створення компанії ChargeScape, головною задачею якої буде створення продуктів, що допоможуть власникам електромобілів заряджати свої транспортні засоби, а також допомагатимуть їм ділитися електроенергією зі своїми домівками та мережею, щоб зробити всю систему ефективнішою.

Однією з головних тем у світі електромобілів зараз є двонаправлена зарядка, яка дозволяє машині отримувати електроенергію від зарядного пристрою та повертати частину цієї електроенергії в мережу, якщо це необхідно. Технологія настільки важлива, що BMW, Ford і Honda об’єдналися, щоб створити компанію ChargeScape.

Спільне підприємство допоможе власникам електромобілів трьох автовиробників ділитися електроенергією з місцевою електромережею. Завдяки різноманітним послугам керованої зарядки та розподілу енергії компанія сподівається “розкрити абсолютно нові переваги, які електромобілі можуть надати електромережі”.

“Електромобілі відкривають абсолютно нові переваги для клієнтів, які можуть заощадити їм гроші, підтримуючи стійкість мережі та збільшуючи використання чистої відновлюваної енергії”, – сказав Білл Крайдер, глобальний керівник відділу заряджання та енергопостачання Ford Motor Company.

На його думку, ChargeScape допоможе прискорити реалізацію справжнього потенціалу революції електромобілів, забезпечуючи значні переваги як комунальним службам, так і власникам електромобілів за допомогою інтелектуальних послуг від автомобіля до мережі.

З появою на дорогах більшої кількості електромобілів очікується, що навантаження на електромережу значно зросте. Повертаючи частину своєї потужності в будинок, коли вона не потрібна водіям, електромобілі зможуть підтримати “відмовостійкість мережі”.

Очікується, що ChargeScape матиме величезний вплив, оскільки він працює з електромобілями кількох брендів і агрегує їх використання, щоб краще реагувати на попит.

“Ми розраховуємо на те, що ця платформа створить нову цінність для наших клієнтів шляхом підключення електромобілів до електричних мереж, зміцнення мережевих ресурсів і зменшення викидів CO2”, — сказав Джей Джозеф, віце-президент зі сталого розвитку та розвитку бізнесу Honda Motor Co.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Німеччина готує революційний закон про зарядні станції для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В 270 км від України: Fiat розпочав виробництво електричного кросовера 600e

Менше секунди до сотні: у Швейцарії показали найшвидший у світі електромобіль