in ,

Зроблено в Україні: компанія “Діада Груп” виготовляє силові перетворювачі для електротранспорту

Спеціалісти компанії “Діада Груп” розробили та запустили в серійне виробництво тягові перетворювачі частоти, що можуть бути використані при розробці автономного електротранспорту.

Область застосування тягового інвертора

Тягові інвертори серії DTI призначені для використання у складі електричних чи гібридних транспортних засобів із синхронними та асинхронними електродвигунами змінного струму. Такі прилади можливо підключити до практично будь-якого електродвигуна змінного струму і без проблем регулювати його швидкість обертання та момент на валу. 

Завдяки простоті конструкції та інтерфейсу керування, інвертори можуть легко застосовуватися при побудові будь-яких систем тягового електроприводу, як в нових розробках, так і при модернізації чи при хоббійному конструюванні.

Конструкція приладу

Перетворювач має ступінь захисту IP67 та виготовляється в металевому корпусі у двох типорозмірах з різними варіантами охолодження. Інвертор може комплектуватись пасивним повітряним, активним повітряним або рідинним охолодженням. Всі варіанти передбачають роздільні контури охолодження приладу.


Два типорозміри тягового інвертора

В конструкції інвертора застосовуються герметичні кабельні вводи та електричні роз’єми автомобільного виконання. В якості корпусу використовується металевий бокс, призначений для роботи в умовах агресивного середовища.

Особливості та режими роботи інвертора

Тяговий інвертор працює в режимі векторного регулювання моменту чи швидкості. Можлива робота з трифазними асинхронними електродвигунами з короткозамкненим ротором та синхронними електродвигунами з постійними магнітами довготривалою потужністю від 30 до 150 кВт та напругою живлення від 200 до 800 В. Також, в перетворювачі реалізована функція автовизначення основних параметрів двигуна, що спрощує процедуру початкового налаштування приладу.


Інвертор у складі хобійного електромобіля

Інвертор може працювати як з датчиками положення електродвигуна, так і в бездатчиковому режимі. 

Налаштування режимів роботи та алгоритму керування здійснюється за допомогою конфігураційної програми з персонального комп’ютера або за допомогою програмованого логічного контролера по CAN-шині.

Для охочих використовувати цей прилад при створенні власних хобійних проектів реалізовано безпосереднє підключення електродвигуна та давача швидкості від автомобілів “Ніссан Ліф” або від “Тесла” через стандартні роз’єми.

На даний час основні ресурси компанії прикладені до розробки електронного обладнання для електромобілів та іншого електротранспорту (тролейбуси, електровантажівки та інше), але крім тягових перетворювачів компанія виробляє різноманітні перетворювачі електроенергії та сучасні системи керування різноманітними електродвигунами. 

Інші продукти компанії використовуються при виробництві чи модернізації високоточних автоматизованих верстатів та в загальному машинобудуванні.

Компанія “Діада Груп” – це одне з небагатьох українських високотехнологічних виробництв повного циклу, що випускає таку специфічну продукцію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

20-дюймові колеса та унікальне звучання: Mercedes показав вражаючий кросовер EQC 4×4² для бездоріжжя

Хетчбек на платформі Nissan Ariya і оновлений City K-ZE: Renault готується до презентації двох електромобілів