in

Знову розширення модельної лінійки: Tesla веде перемовини про випуск електричних вантажівок та фургонів в Італії

Tesla Semi Truck at Supercharger station

Згідно з повідомленнями італійських ЗМІ, Tesla веде переговори з урядом Італії щодо виробництва електричних вантажівок та фургонів у країні.

Минулого місяця Адольфо Урсо, міністр промисловості та виробництва в Італії, заявив, що уряд веде переговори з Tesla про будівництво автовиробником заводу в країні.

За даними джерел, уряд продовжив переговори з Tesla протягом останніх тижнів. Зазначається, що перемовини йдуть навколо будівництва нового заводу, який вироблятиме “електричні вантажівки та фургони”.

Точно невідомо, що італійська преса має на увазі під “електричними вантажівками”. Нещодавно представлений електричний пікап Tesla Cybertruck виробляють у Техасі, а електричний магістральний тягач Tesla Semi — у Неваді.

Нещодавно Ілон Маск також заявив, що Tesla може згодом почати випуск Tesla Semi в Європі на Gigafactory Berlin. Наразі американський автовиробник у своєму портфоліо не має фургонів та інших компактних комерційних авто, але давно ходили чутки, що автовиробник працює над електричним розвізним авто, яке стане у нагоді багатьом корпоративним паркам США.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний пікап Tesla Cybertruck вперше занурили у воду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Інвестиції у $1,5 млрд: постачальник акумуляторів для електромобілів BMW суттєво нарощує виробництво

Вдвічі дешевше Porsche Taycan: електричний седан Xiaomi SU7 натякнув на свій цінник