in

Інвестиції у $1,5 млрд: постачальник акумуляторів для електромобілів BMW суттєво нарощує виробництво

Компанія з виробництва акумуляторів AESC, яка співпрацює з BMW, інвестує 1,5 мільярда доларів у розширення свого заводу з виробництва батарей для електромобілів у Південній Кароліні, США.

Останні витрати AESC на виробництво акумуляторів для електромобілів відбулися після її початкового оголошення про будівництво заводу в окрузі Флоренція в грудні 2022 року та оголошення про розширення на 810 мільйонів доларів в грудні 2023 року. Сумарно це досить значні інвестиції в розмірі 3,12 мільярда доларів за останні кілька років.

Нове розширення створить 1080 нових робочих місць, а загальна кількість робочих місць на підприємстві досягне 2700 чоловік.

У 2022 році AESC оголосила про багаторічне партнерство з BMW щодо постачання акумуляторних елементів для електромобілів баварського автовиробника наступного покоління, які виробляються на заводі Спартанбург у Південній Кароліні.

Останнє розширення AESC забезпечить компоненти батареї електромобілів для заводу BMW Group у Мексиці. Нова прибудова буде розташована поруч із першою будівлею, яка була закладена в червні 2023 року, у Флоренційному глобальному технологічному парку.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, BMW відкликає одразу дві моделі електричних седанів через вади батареї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla подарує фірмовий автопілот усім власникам електромобілів бренду: названо умови

Знову розширення модельної лінійки: Tesla веде перемовини про випуск електричних вантажівок та фургонів в Італії