in

Tesla подарує фірмовий автопілот усім власникам електромобілів бренду: названо умови

Власники автомобілів Tesla, які не вибрали опцію Full Self-Driving  вартістю 12 000 доларів, матимуть можливість випробувати її безкоштовно протягом місяця, за умови, що електромобіль належним чином обладнаний з заводу.

Ілон Маск поділився новиною у Twitter, але, здається, за лаштунками відбуваються більші трансформації навколо системи допомоги водієві від Tesla.

Внутрішня записка Tesla, яка потрапила до рук журналістів Bloomberg, нібито інструктує співробітників компанії встановлювати FSD на всі транспортні засоби. Їм також доручено направляти власників авто на короткий тест-драйв для демонстрації системи.

Це стосується не лише нових авто, але й власників вживаних машин, які звертаються за обслуговуванням. Також незрозуміло, чи ці зміни мотивовані юридичними причинами, маркетинговим поштовхом чи комбінацією обох факторів. У грудні 2023 року Tesla відкликала понад два мільйони авто для оновлення програмного забезпечення системи автопілота.

Повідомляється, що у новому внутрішньому документі Tesla Маск заявив, що майже ніхто не усвідомлює, наскільки добре працює автопілот, і зазначив, що інструктування власників транспортних засобів щодо неї було “важкою вимогою”.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, власники електромобілів Ford зможуть безкоштовно отримати зарядні адаптери від Tesla Supercharger.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Залишився тиждень до завершення пропозиції “Весняний фестиваль Chery”

Інвестиції у $1,5 млрд: постачальник акумуляторів для електромобілів BMW суттєво нарощує виробництво