in

По тисячі щотижня: Tesla стрімко нарощує виробництво електричних пікапів Cybertruck

Компанія Tesla підтвердила, що останніми тижнями суттєво збільшила виробництво акумуляторних елементів для електричного пікапа Cybertruck до 1000 штук на тиждень на своєму заводі Gigafactory Texas.

Під час останньої телефонної розмови з пресою старший віце-президент Tesla з енергетики Дрю Багліно сказав, що виробництво акумуляторів не є слабким місцем у виробництві Cybertruck і що Tesla навіть має певний запас акумуляторів для новинки.

Точно невідомо, скільки електропікапів Cybertruck Tesla зараз виробляє. Однак у компанії зазначили, що минулого тижня вона виготовила стільки акумуляторних елементів, що їх буде достатньо для випуску понад 1000 пікапів.

Нагадаємо, що Tesla Cybertruck оснащується тяговим акумулятором ємністю близько 123 кВт*год. Раніше повідомлялось, що Tesla має проблеми з характеристиками та ємністю тягових батарей Cybertruck. Нещодавно стало відомо, що Tesla найняла експерта з виробництва напівпровідників для допомоги у випуску акумуляторних елементів на Gigafactory Texas.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, власники електромобілів Ford зможуть безкоштовно отримати зарядні адаптери від Tesla Supercharger.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вантажопідйомністю 1000 кг: класичний пікап Isuzu D-Max перетворили на електромобіль

Shell у цьому році закриє понад 1000 АЗС: що побудують на їх місці