in

BMW відкликає одразу дві моделі електричних седанів через вади батареї

Проблема з елементами батареї в електромобілі ніколи не є гарною новиною, але BMW, схоже, виявила проблему у електричних седанах i4 та i5 досить рано, що дозволило запобігти її переростанню в катастрофу.

Німецький автовиробник оголосив про відклик, який стосується всього чотирьох автомобілів у Сполучених Штатах. Три з них – i4s, і i4 xDrive40, і i4 M50 потрапили в цю кампанію. Також необхідно відкликати єдиний i5 eDrive40.

Однак у BMW кажуть, що лише один із п’яти транспортних засобів фактично перебував у власника. Інші три знаходяться ще у салонах офіційних дилерів. Компанія планує вийняти модулі високовольтних акумуляторів у постраждалих транспортних засобах і замінити їх повністю новими.

Компанія змогла вирішити цю проблему так швидко, тому що вона виявила її ще під час внутрішньої перевірки якості 1 лютого 2024 року. Інженери помітили, що акумуляторний модуль у транспортному засобі не був належним чином зварений, і негайно розпочали розслідування.

BMW вивчила процес складання високовольтної батареї та логістичні записи виробництва транспортних засобів і визначила, що процес лазерного зварювання виконувався неправильно.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUТOGEEK, електромобіль BMW i3 шокував власника ціною заміни батареї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Китайські автомобілі можуть шпигувати за громадянами США, – Байден

Від $25 700: мінівен Hyundai Staria отримав гібридну версію