in

Відео дня: електромобіль BMW i5 навчили змінювати колір онлайн

Протягом багатьох років BMW створює цікаві витвори мистецтва на базі своїх машин, і останній, розроблений південноафриканською художницею Естер Махлангу, не став винятком. Названий на честь першого сина Махлангу, BMW i5 Flow Nostokana був представлений у Frieze Los Angeles з унікальною технологією зміни кольору, що створена у співпраці з E-Ink.

Технологія складається з 1349 секцій плівки (кожна з яких містить кілька мільйонів мікрокапсул), якими можна індивідуально керувати через окремий електронний блок, що дозволяє електромобілю змінювати художню світлову анімацію шляхом застосування електричної напруги.

Анімація супроводжується звуками, створеними Ренцо Вітале, креативним директором відділу звуку BMW Group. Використовуючи голос Махлангу та звук пір’їних пензлів, якими вона малювала, у поєднанні зі звуками кольорових олівців, які використовуються в дизайнерській студії BMW, і акустичними нотами сенсорного дисплея i5, було створено унікальну звукову суміш, яка посилюється відповідно до анімації.

Це не перший раз, коли Махлангу, відома своїми картинами Ндебеле, працювала над BMW Art Cars. У 1991 році вона працювала над 12-м художнім автомобілем BMW на базі BMW 525i, який приніс їй титул першої жінки та першої африканки, яка розмалювала один з баварських авто. Відтоді митець також працювала над BMW 740Li, а нещодавно – над унікальним Rolls-Royce Phantom.

“BMW i5 Flow Nostokana вшановує історію бренду BMW і продовжує історію нашої глобальної культурної взаємодії в унікальний спосіб. Він поєднує мистецтво та дизайн за допомогою прогресивних технологій. Тут сама технологія стає мистецтвом”, – сказав Адріан ван Хойдонк, керівник дизайну BMW Group.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, гібридний кросовер BMW XM отримав базову версію.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Toyota bZ4X може бути кращим на бездоріжжі, ніж Land Cruiser: у чому причина

Автомобілі Volvo навчились “бачити” аварії на дорозі: як працює система