in

Далі – лише електромобілі: BMW припиняє виробництво двигунів внутрішнього згорання в Німеччині

Компанія BMW завершила виробництво двигунів внутрішнього згоряння на своєму заводі в Мюнхені, Німеччина. що означає кінець цілої ери. Компанія має намір переналаштувати цех для виробництва лінійки електромобілів.

Насправді BMW оголосив ще у листопаді 2020 року, що перенесе виробництво своїх восьми- та дванадцятициліндрових двигунів з Мюнхена до Hams Hall у Британії, а менші двигуни виготовлятимуть у Штайрі, Австрія.

За даними німецького видання BR24, останнім двигуном внутрішнього згоряння, виробленим на заводі в Мюнхені, став бензиновий V8, який зійшов з конвеєра 10 листопада. 1200 співробітників заводу пройдуть перенавчання та будуть призначені на інші посади.

Цікаво, що на відміну від більшості своїх конкурентів, які встановили конкретні дати для припинення виробництва автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, BMW утримався від цього. Хоча багато конкурентів пообіцяли перейти виключно на електромобілі до 2030 року, BMW налаштована скептично і не вважає, що це можливо. Як наслідок, компанія продовжуватиме продавати автомобілі з ДВЗ та електромобілі поруч на багатьох ринках.

На заводі в Мюнхені з жовтня 2021 року ведеться виробництво електричного i4. Виробничий майданчик також буде домом для майбутніх електромобілів на базі Neue Klasse. Інші електромобілі BMW також виробляються в Німеччині, але не в Мюнхені. Серед них iX, i5 та i7, що виробляються в Дінгольфінгу, а також iX1 та iX2 – з Регенсбургу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, продажі електромобілів BMW і Mercedes-Benz зросли майже на 80%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вартість від 70 300 євро: електромобіль Volkswagen ID. Buzz вперше помітили в Україні

Відтепер лише гібриди: оновлений седан Toyota Camry показали офіційно