in

Зламати за 90 секунд: хакер отримав доступ до Tesla Model X за допомогою Bluetooth (відео)

На це знадобилося всього 90 секунд.

Фахівець з комп’ютерної безпеки Леннерт Воутерс (Lennert Wouters) з Бельгії підібрав спеціальний радіокод для розблокування Tesla Model X за 90 секунд. Для цього йому знадобився портативний комп’ютер на базі модуля Raspberry Pi та кілька компонентів, які помістилися у звичайному наплічнику. Ще один елемент, якого бракувало – спеціальний ID-номер автомобіля хакер просто зчитав через лобове скло.

В цілому процедура отримання радіокоду для розблокування Model X зайняла трохи більше хвилини. Встановивши його на брелок безключового доступу до автомобіля, Леннерт поїхав з парковки на чужому електромобілі. Відео «викрадення» опублікував на своєму YouTube-каналі ресурс Hot Hardware.

Але щоб вкрасти автомобіль таким методом необхідно у момент злому перебувати на відстані 5 метрів від справжнього брелока безключового доступу до Model X та володіти певними навички.

В даному випадку, це була всього лише демонстрація слабких місць у системі безпеки автомобіля. За словами Воутерса, Tesla вже готує програмне оновлення, яке залатає цію «дірку». Воно вийде протягом місяця.

Як раніше повідомляв Autogeek, на прохання фанатів Tesla почала продавати брендовані USB-флешки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електропарк для Папи Римського: Ватикан стане електромобільним містом

Магніт для інвесторів: китайська компанія NIO стала четвертим за капіталізацією автовиробником у світі