in ,

Військова дичина: електромобіль Tesla Model X перетворили на кавомашину зі справжніми кулеметами (відео)

Tesla Model X оснастили двома кулеметами Profense PF556 з програмованим блоком управління.

Кавова компанія Black Rifle Coffee Company, що належить колишнім військовослужбовцям США, перетворила електричний кросовер Tesla Model X на рекламний автомобіль – Tesla Model XR556 Teaser. Його планують використовувати під час різних рекламних заходів, наприклад, на відкритті нових кавошопів.

Увагу клієнтів рекламний Model X має привертати болотно-зеленим забарвленням, масивним кузовним обважуванням та новим декором у екстер’єрі. Зокрема, військовою медичною сумкою, саперською лопатою та назвою компанії, нанесеною білою красою на капот та боковини автомобіля.

Але найцікавіше ховається у салоні кросовера. Це два кулемети Profense PF556 калібру 5,56×45 НАТО з програмованим блоком управління. Ефективна дальність стрілянини таких мініганів — 900 метрів, швидкострільність — 4000 пострілів за хвилину. Кулемети закріплені на спеціально сконструйованій платформі, яка встановлена на місці сидінь другого ряду. При відкритті дверей вони виїжджають із салону по обидва боки кузова.

У передньому багажнику кросовера розташувався піддон із льодом для охолодження напоїв. У задньому вантажному відсіку – кавомашина, яку планують використовувати для дегустації продукції Black Rifle Coffee Company.

Як раніше повідомляв Autogeek, китайська Tesla Model Y отримала іншу батарею і стала повільнішою.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Проекційним дисплеєм нового типу від ізраїльського стартапу Spectralics зацікавились у Volvo

Електромобіль Mercedes-Benz Vision EQXX буде далекобійним: понад 1000 км на одному заряді