in

За 2 роки користувачі мережі станцій YASNO E-mobility зарядилися на 1 млн кВтгод

Мережа зарядних станцій YASNO E-mobility зарядила електромобілів на 1 млн кВт-год, що складає приблизно 6 700 000 км пробігу. На такому заряді електромобіль міг би об’їхати навколо Землі 167 разів.

Для таких результатів YASNO E-mobility знадобилося два роки роботи, майже 90 тис. зарядних сесій, в середньому по 12 хвилин кожна. Швидкісну зарядку забезпечили клієнтам 23 зарядних станції мережі в Києві та на трасах в напрямках Одеси, Львова та Полтави.

В мережі YASNO E-mobility використовуються зарядні станції виробництва ABB потужністю 50 кВт. Це дає можливість підживити електрокар від 0 до 80% за 20 хвилин. На кожній станції одночасно можуть заряджатися два електромобілі: один – на швидкісній зарядці (50 кВт), другий – на прискореній (22 кВт).

YASNO E-mobility продають зарядні пристрої для будинків чи офісів. Клієнти також можуть стати частиною мережі, отримавши сервісне обслуговування і підтримку. Можуть це зробити і власники зарядок інших виробників: додати свій пристрій на карту, заряджати та отримувати прибуток.

Як раніше повідомляв Autogeek, Укрзалізниця планує встановити зарядні станції для електромобілів на всіх вокзалах України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Українці створили компактний міський електромобіль із запасом ходу 120 км

Запас ходу до 340 км: Peugeot презентували електричний фургон e-BOXER