in

Укрзалізниця планує встановити зарядні станції для електромобілів на всіх вокзалах України

Станції зарядки електромобілів з’являться на центральному залізничному вокзалі в Києві.

Їх планують встановити уже до кінця цього року.

Керівник “Укрзалізниці” Євген Кравцов в своєму Facebook зазначив, що компанії вдалось здолати всі бюрократичні перепони і тепер все необхідне обладнання встановлять до кінця 2019 року.

“Нарешті можу аносувати: зарядити свій електромобіль можна буде на головному залізничному вокзалі столиці. До кінця року встановимо там необхідне обладнання”, – написав він.

Також Кравцов пообіцяв перевірити, наскільки зарядки для електромобілів будуть користуватись попитом, і в майбутньому реалізувати цю ідею і в інших містах.

В свою чергу радник міністра інфраструктури та власниця електромобіля Марина Китіна додала, що “заправки” розмістять біля центрального входу, а зараз на в системі ProZorro вже запустили відповідний тендер.

“Голова правління Євген Кравцов та заступник Департаменту майнової політики Руслан Лавренюк підтримали ініціативу Міністерства інфраструктури України встановити зарядні станції на головному вокзалі країни та запропонував найкращі місця біля центрального входу”, – уточнила вона.

“Наразі проведено перший тендер на платформі ProZorro. Зараз готуються лоти на усі вокзали країни!” – відзначила Марина Китіна.

Як раніше повідомляв Autogeek, керівництво міжнародного аеропорту “Бориспіль” обладнає паркомісця зарядками для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Експерти визначили ТОП-5 найбільш вигідних електромобілів для покупки

Гучна заява: Українські заводи готові забезпечити потреби країни у електромобілях, електробусах, електровантажівках та інфраструктурі