in

Зрада відміняється: Tesla після ДТП матимуть змогу заряджатися від швидкісних станцій

Як повідомляв AUTOGEEK раніше, компанія Tesla випустила повідомлення з попередженням про відключення функції швидкої зарядки на брендових станціях Supercharger в автівках, які постраждали в ДТП і не підлягають відновленню.

Однак, як запевнив співзасновник компанії Tesla Service Kiev (або як він сам себе називає, пастор #ЦерквиСвятогоІлона) Богдан Головатюк, це не зовсім відповідає дійсності.

За його словами, всі електричні автівки спільноти TSK будуть працювати. А тему із забороною “биткам” заряджатися на швидкісни станціях намагаються розкрутити конкуренти Tesla, щоб виграти на падінні попиту на продукцію компанії Ілона Маска.

“Замовні статті та випуски блогерів не найкращий хід для реклами електромобілів [інших марок]. Сподіваємося, що вони все-таки почнуть приділяти більше часу розробці хороших машин”, – зазначив він.

Головатюк наголосив, що автівки Tesla ніколи не підводили своїх власників і так буде й надалі.

“#ЦеркваСвятогоІлона може завжди включити всі функції і навіть більше! Tesla ніколи нас не підводила, і ми далі підтримуємо етику компанії і хочемо вас запевнити, що тільки завдяки перевіреній інформації, яка отримана з офіційних джерел, можна робити якісь висновки”, – додав “пастор”.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla придумала як боротись із відновленням електромобілів бренду, які потрапили в аварію і замість ремонту мають бути відправлені на утилізацію. В компанії вирішили, що таким автівкам просто відключать функцію швидкої зарядки, а це дуже ускладнить їх експлуатацію.

Тобто, Tesla насправді пішла в наступ на неофіційні сервіси, які шляхом втручання у програмне забезпечення електромобілів змінюють “рідні” налаштування та набір опцій. Хто вийде переможцем у двобої “київській автосервіс VS Ілон Маск”, покаже час ;)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Майже “бюджетний” електромобіль Porsche Taycan 4S знайшов свого першого власника

Компактний електромобіль від Audi з’явиться за три роки і проїжджатиме 200 км без підзарядки